Miłosierdzie Boże Film

Czym naprawdę jest Boże Miłosierdzie? Pomóż w powstaniu wyjątkowego filmu

„Miłosierdzie. O Łasce i potępieniu” – pod takim tytułem powstaje film, który przypomni to, czym naprawdę jest Boże Miłosierdzie i że nie ma w nim miejsca na pobłażanie złu. Obraz powstaje nakładem PCh24.pl i Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi, a jest finansowany z datków Darczyńców. Występują w nim m.in. ks. Piotr Glas, red. Jan Pospieszalski i Marcin Kwaśny.

Nowy film o Bożym Miłosierdziu

Projekt ekipy filmowej PCh24TV można wesprzeć na stronie: pch24.tv/milosierdzie-film. Wedle informacji producenta, udało się dotąd zebrać ponad połowę środków niezbędnych do dokończenia produkcji filmu. Jeśli budżet projektu zostanie domknięty, wówczas można liczyć na premierę filmu jeszcze przed wakacjami.

Jak podkreślają twórcy ekranizacji, w której występuje m.in. słynny kapłan i były egzorcysta ks. Piotr Glas, obecnie żyjemy w czasach, w których prawda o Bożym Miłosierdziu została przekłamana. Wielu ludzi błędnie sądzi, że Bóg w swym miłosierdziu jest pobłażliwy dla zła. Takie przekonanie pozwala im tkwić w grzechu. Zapominają, że piekło istnieje. To wielki sukces szatana, bo zwiedzione dusze idą na wieczne zatracenie.

Dlatego tak ważne jest przypominanie o tym czym naprawdę jest Boże Miłosierdzie.  Trzeba mówić też o Bożej Sprawiedliwości. I o tym, że za grzechy czekać nas może wieczna kara. O tym wszystkim będzie przypominał film „Miłosierdzie. O Łasce i potępieniu”, nad którym pracuje PCh24.pl i Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi – wydawca portalu i właściciel kanału PCH24TV.

Ks. Piotr Glas mówi: to tych ludzi najwięcej siostra Faustyna widziała w piekle

Twórcy wskazują na przekazy Siostry Faustyny, która ostrzegała, że w piekle najwięcej jest takich dusz, które nie wierzyły w jego istnienie. Powstający film jest wołaniem o nawrócenie, jest przypomnieniem Prawdy o Bożym Miłosierdziu, wezwaniem do opamiętania… Póki jeszcze nie jest jeszcze na to za późno…

W filmie zobaczymy znakomitych ekspertów. To ks. Piotr Glas, ks. Grzegorz Bliźniak, a także Jan Pospieszalski czy Marcin Kwaśny. Dotykają oni zarówno tematyki teologicznej, jak też i dają praktyczne rady odnośnie tego, jak właściwie rozumieć orędzie o Bożym Miłosierdziu i jak prośby Pana Jezusa wcielać w życie.

Produkcja Stowarzyszenia im. Ks. Piotra  Skargi może powstać tylko dzięki wsparciu Darczyńców. Stowarzyszenie utrzymuje się bowiem w pełni z prywatnych środków, przekazywanych w formie darowizn. Więcej o projekcie można przeczytać na wspomnianej stronie: pch24.tv/milosierdzie-film/

olm